(Yeni gönderilen iletileri göster.) (İletilerime yazılan yeni yanıtları göster.)  
Arama Yap: (Gelişmiş Arama)  

Yanıtla  
Sayfa 1 2 [3] 4 [Aşağı git]
  Özlem Yılmaz "Unutulmaz" Dizisi Yunan Medya Haberleri  (Okunma sayısı 3259 defa) Bu Konuda Ara  
29 Eylül 2012, 20:05:33
Çevrimdışı grsy
Özel Grup: Editör
Statü: VİP Üye
İleti Sayısı: 37405

Ynt: Özlem Yılmaz "Unutulmaz" Dizisi Yunan Medya Haberleri

Mesajı Paylaş | (Kayıtlı)
29 Eylül 2012, 20:06:01
Çevrimdışı grsy

29 Eylül 2012, 20:06:27
Çevrimdışı grsy

29 Eylül 2012, 20:06:53
Çevrimdışı grsy

29 Eylül 2012, 20:07:19
Çevrimdışı grsy

29 Eylül 2012, 20:07:44
Çevrimdışı grsy

Serhan Yavas Yunanistan TV ZAΠΠΙΝΓΚ reportaji:

Oyunculuga nasil basladiniz?

bir reklam cekiminden beni bir yonetmen gordu ve bana bir drama dizisinde rol teklif etti oyunculukla ilk tanismam boyle oldu ve cok keyif alarak yapiyorum.

magazin dunyasi  bir oyuncunun gozunu bazen kor edebilir sen ozel hayatini ve butun bunlardan uzak kalmayi nasil basariyorsun ?

gazetecilerin hosuna gidiyor guzel seyler yazmak ama ben magazin dunyasindan ve bu oyundan uzak kalmaya calisiyorum geceleri disari cok seyrek cikiyorum magazincilerin oldugu yerlere gitmiyorum insan olarak  kendime baski yapmiyorum sigara icmiyorum alkol kullanmiyorum disari cikmak benim icin bir eksik degil .

Simdide yunanistanda reiting rekorlari kiran  Unutulmaz'a  geri donelim bir erkek iki kadin Meldami Edami ?
ikisinden kimi seciyosun sana daha cok yakin olan kim ?

Ikiside cok degisik farkli karakterlere sahip onlari cok ozel yapan ...Oyuncu olarak ikisinide cok yakinimda hissediyorum cok seviyorum onlari o yuzden secim yapamam.

Unutulmazdaki rolu kabul etmeyi nasil ikna oldunuz ? Unutulmazin yunanistandaki basrisini neye bagliyorsun?

senaryo gercek bir hikaye uzerine yazilmis ilk teklif geldiginde senaryoyu okudum ve cok duygulandim harunun dustugu ask tuzagi beni cok etkiledi bir an once oynamak istedim cok guzel bir is basardik cunku Unutulmaz Turkiye"dede cok basariliydi.Benim icin bir daha tekrari olmayan bir denemeydi heyecandi insan olarakta oyuncu olarakta.

Yunanistana hic geldinizmi?Gelmeyi istermisiniz?

Türkiye bu kadar yakın olmasına rağmen, ben Yunanistan'a asla, gelmedim ama  gelmeyi çok isterim.Cok buyuk antik medeniyet ve zengin kültür mirasıniz var.Duydum ve okudum ki Yunanistanin cok guzel adalari ve denizleri var.

Boyle buyuk bir basaridan sonra diger projeleriniz nerlerdir ? konustugunuz bir proje varmi ?

su anda yeni birsey yok.Dinlemek icin bir senelik ara verdim simdi yavas yavas yeni gelen teklif ve sanaryolara bakmaya basladim kesin soyliyecegim birsey yok beni etkiliyecek olan senaryoyu bekliyorum.

Unutulmaz dizisi kadinlari bir baska etkiliyor ...sahi senin hayalindeki kadin nasil ? Olmasi istedigin ozellikler nelerdir ?

Evet bunu cok duydum diziyi izleyen butun kadinlara tesekkurlerimi sunarim.Benim hayalimdeki kadina gecersek hayati benim hayatima benzerse benim gibi spor yapmakla ugrasiyorsa kesinlikle dikkatimi cekerdi sigara icmemek ve alkol kullanmamasida hosuma giderdi.Son olarak dogru duzgun ve temiz kalpli olmasi bunlarin cok onemli ozellikler oldugunu dusunuyorum sadece hayalimdeki kadin icin degil tum insanlar icinde gecerli.

Yurt disi karier yapmak sizi ilgilendirirmiydi ?yunan bir dizide oynamayi istermiydiniz? artik ornekler bile var yunan oyunculari turk dizilerinde oynamaya basladi .

Beni ilgilendiren bir projeyse ve bana uygunsa .Tabiki turk sinirlari disinda bir kariyer yapmak istiyorum uygun sartlarda varsa tabiki,muhtesem bir senaryo gelirse eger evet diyebilirim.

Son uc senedir turk dizileri yunanistanda cok yogun bir sekilde oynamaya basladi siz bunu neye bagliyorsunuz?

Yunanlilar ve Turkler cok disadonuk ve duygusaldir.Yunanistanda izleyici cok duygusal ve ask dizilerini seyretmeyi seviyor boylece nedenini anliyorsun.

Turk dizilerinin girisiyle yunanistana ekonomik krizde geldi...burada reportaja son noktayi koyarak yunanistanin gecirdigi zor gunleriyle senin dilegini almak istiyorum.

Hergun dinliyor ve okuyorum ekonomik ve politik olarak  cok zor bir donem gecirdigiizi.Insallah bir an once hersey duzelir Yunanlilarda guzel bir gelecek icin mutlu ve huzurlu bir hayat yasamaya baslarlar.bende Maria sana cok tesekkur etmek isterim bana yunan izleyizisiyle yakina gelememin ilk adimini verdigin icin.Burdan diziyi izleyen herkese sevgimi ve en iyi dileklerimi yolluyorum!

KAYNAK TV ZAΠΠΙΝΓΚ

29 Eylül 2012, 20:08:15
Çevrimdışı grsy

29 Eylül 2012, 20:08:43
Çevrimdışı grsy

29 Eylül 2012, 20:09:11
Çevrimdışı grsy

29 Eylül 2012, 20:10:13
Çevrimdışı grsy

Yanıtla  
Sayfa 1 2 [3] 4 [Yukarı git]

Paylaş facebook Paylaş twitter

Görüntülenme Seçenekleri  
Gitmek İstediğiniz Yer

Bu Bölümü Görüntülemekte Olanlar

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

İkon Rehberi
Normal Konu
Beğenilen konu (15 veya fazlası ileti içermektedir)
Çok beğenilen konu (25 veya fazlası ileti içermektedir)
Kilitli Konu
Sabit Konu
Anket

Yeni Mesaj Var   Yeni Mesaj Yok   Forum Kilitli