(Yeni gönderilen iletileri göster.) (İletilerime yazılan yeni yanıtları göster.)  
Arama Yap: (Gelişmiş Arama)  
 

Yanıtla  
Sayfa 1 2 3 [4] [Aşağı git]
  İffet Dizisi Bölüm Özetleri  (Okunma sayısı 4793 defa) Bu Konuda Ara  
10 Mayıs 2012, 18:33:39
#30
Çevrimdışı Afra
******
Statü: VİP Üye
İleti Sayısı: 15451
 

İffet Dizisi 31. Bölüm Özeti
Emiroğlu ailesinde büyük hüzün...

Diğer tarafta Ali İhsan'ın ölümüyle Emiroğlu ailesi de büyük bir hüzne gömülür. Nil ameliyattan kurtulmayı başarır ama hayatı boyunca taşıyacağı bir hastalıkla birlikte yaşamak zorunda kalır. Cemil kendine gelir gelmez İffet'in masum olduğunu kanıtlamak için elinden geleni yapar. Ama Dilek de diğer tarafta ömür boyu hapishanede kalması için uğraşır. Ve sonunda Dilek kazanır. İffet'i çıkarmak için tüm umutlar yok olur. Cemil ve Arif son çare olarak onu kaçırmaya karar verir. Tam da bu sırada Cemil ve İffet, Betül'ün Cemil'in bebeğini taşıdığını öğrenir. Her şey bir kez daha alt üst olur. İffet ve Cemil bıçak sırtı bir durumdadır. Yapmak istedikleri ve yapmak zorunda oldukları arasında gidip gelirler. Sonunda İffet herkesin hayatını etkileyecek çok önemli bir karar alır.
Mesajı Paylaş | (Kayıtlı)
25 Mayıs 2012, 18:02:39
#31
Çevrimdışı Afra
******
Statü: VİP Üye
İleti Sayısı: 15451
 

İffet Dizisi 32. Bölüm Özetiİffet, Ali İhsan’ın bebeğini mi taşıyor?

İffet, Ali İhsan’ı öldürmek suçundan hapishaneye girdiğinde Cemil onu kurtulmak için her yolu denese de tüm çareler tükenir. Dilek’in benzin istasyonundaki güvenlik kamerası kayıtlarını satın almasıyla iyice çıkmaza girer. Diğer tarafta İffet, Cemil’in onu kaçırmasına karşı çıkarak Ali İhsan’ı öldürdüğünü söyler. Cemil ve İffet’in içinde bulunduğu kaos yetmezmiş gibi bir de Cemil, İffet’in hamile olduğunu öğrenir. Ali İhsan’ın bebeğini taşıdığını bir türlü kabul edemez. Tüm hayatı yerle bir olur. İffet gerçekten hamile mi yoksa bu da başka bir oyun mu? Cemil ve İffet’in kavuşması gittikçe daha da imkansızlaşır. Cemil ne olursa olsun İffet’ten vazgeçmemeye kararlıdır.
Mesajı Paylaş | (Kayıtlı)
31 Mayıs 2012, 19:44:10
#32
Çevrimdışı Afra
******
Statü: VİP Üye
İleti Sayısı: 15451
 

İffet Dizisi 33. Bölüm ÖzetiCemil İffet’e evlilik teklif eder!

İffet hastanede Cemil ve Betül’ü birlikte gördükten sonra hiçbir şey söylemeden çıkıp gider. Serpil yanlarına gelip İffet’i sorduğunda Cemil hızla peşinden gider. Ama yetişemez. İffet surlarda Cemil’le yaşadıklarını düşünürken Cemil gelir. İffet’i ne kadar sevdiğini söyleyip onu ikna etmeye çalışır ama İffet yaşanan onca şeyden sonra Cemil’le mutlu olabileceklerine inanmamaktadır. Cemil bu kez kolay kolay bırakmaz ve kolundan tutup babasının karşısına çıkarır. Ve izin verirse evlenmek istediğini söyler. Ahmet ve İffet bir an şaşkın kalır. İkisi de ikna olacak gibi değildir ama Cemil’in de İffet’ten vazgeçemeyeceği ortadadır. Sonunda Ahmet sürpriz bir şekilde İffet’in Cemil’le evlenmesine izin verir. Ama artık çok geçtir. Cemil İffet’ten uzak durmaya karar vermiştir. İki aşık inat uğruna birbirlerine acı çektirmeye devam edeler. İkisi de gururunu bir kenara bırakıp adım atmaz. Sonunda Feyyaz, Serpil ve Ersin’in organize ettiği bir piknikte mecburen yalnız kalırlar ve büyük bir kavga ederler. O zamana kadar içlerinde biriken ne varsa ortaya koyarlar. İffet, Cemil’in peşinden evine gelir. Aralarındaki gerilim devam etmektedir. Ama İffet, Cemil’in onun için aldığı gelinliği gördüğünde daha fazla dayanamaz ve gözyaşları içinde Cemil’in evlenme teklifini kabul eder. Tam da bu sırada kapı çalar. Gelen sürpriz konuk her şeyi tehlikeye atacak biridir. 
Mesajı Paylaş | (Kayıtlı)
18 Haziran 2012, 00:59:29
#33
Çevrimdışı Afra
******
Statü: VİP Üye
İleti Sayısı: 15451
 

İffet Dizisi 34. Bölüm Özetiİffet ve Cemil için tam da her şey düzeldi derken Betül’ün gelişiyle bir kez daha mutlulukları riske girer. İffet elinden geldiği kadar anlayışlı davranmaya çalışır ama Betül evlenmelerine engel olmak için gizli gizli uğraşmaya devam eder. Diğer tarafta İffet, kardeşinin evden kaçtığını öğrenir. Cemil her şeyi bırakıp Nimet’in peşine düşer. Sonunda bulup eve getirdiğinde Ahmet kolundan tutup hastaneye götürür. Nimet’in ve İffet’in yalvarışları boşunadır. Nimet eve döndüğünde artık hayatla bağlantısını kesmiştir. İffet’in kına gecesinden sonra tam da düğüne bir gün kala Nimet hayatına son vermeye karar verir. Herkes ve her şey Cemil ve İffet’in evliliğine karşı gibidir. Tüm bu aksiliklere rağmen düğün gecesi gelir ve ikili nikah masasına oturur. İlk günden beri büyük bir heyecanla beklenen evlilik nihayet gerçekleşebilecek mi? Cemil ve İffet evlenip bambaşka bir hayata mı geçebilecek? Yoksa bir kez daha her şey alt üst mü olacak?
Mesajı Paylaş | (Kayıtlı)
18 Haziran 2012, 01:01:22
#34
Çevrimdışı Afra
******
Statü: VİP Üye
İleti Sayısı: 15451
 

İffet Dizisi 35. Bölüm Özeti (Sezon Finali)


İffet ve Cemil için birlikte ve mutlu oldukları yeni bir hayat başlamıştır. Sonsuza kadar birlikte olmak için imza attıklarında artık hiçbir şeyin onları ayıramayacağından emin olsalar da Betül’ün planlarından habersizdirler. Karı koca olarak geçirecekleri ilk gün kapıları çalınır, ve gelen kötü haber mutluluklarına gölge düşürür. Betül’ün yaptığı karşısında çaresiz kalan Cemil’in yanında ona hep destek olacak olan İffet vardır. Birlikte mücadele ettikleri bir yıl geçer ve İffet hamiledir. Yeni doğacak bebeklerinin heyecanını yaşarken bir kez daha olaylar beklenmedik şekilde gelişir ve her şey karışır. İffet ve Cemil’in en zor sınavı onları beklemektedir. Bu sefer aşklarının karşısında Cemil’in oğlu Mehmet vardır! İffet ve Cemil, aşkları için doğacak bebekleri için var güçleriyle savaşırlar. Sonunda önünde duramadıkları tek şey kaderleri olur.
Mesajı Paylaş | (Kayıtlı)
27 Ağustos 2012, 19:08:17
#35
Çevrimdışı Afra
******
Statü: VİP Üye
İleti Sayısı: 15451
 

İffet Dizisi 36. Bölüm Özetiİffet ve Cemil geçirdikleri trafik kazasından sonra yeni bir hayata başlar. Geçmişin izlerini taşıdığı için zor bir o kadar da acılı bir hayattır, çünkü Elif’i kaybetmişlerdir. Ama birlikte mücadele ederek her şeyin üstesinden gelmeye kararlıdırlar. Tam beş yıl mücadele ederler. Cemil’in bir tesellisi vardır elbet Mehmet hala hayattadır. Ne var ki İffet için tek bir teselli bile yoktur. Var gücüyle ayakta durmaya normal bir hayat kurmaya çabalar. Acısını kalbine gömüp ne Cemil’e ne bir başkasına belli etmemeye çalışır. Yıllar boyunca da başarır. Ta ki mahalleye taşınan Halil ve Elif’le aynı yaştaki kızı Çiçek hayatına girene dek. Gizemli bir şekilde hayatlarına giren bu baba kızın gerçekte kim olduğundan ve neler planladığından habersiz olayların akışına bırakır kendini. Çiçek onun için özlediği kızını ve hayallerindeki mutluluğu simgeler. Tam da bu sırada yıllardır bulunamayan Elif’in cesedi ortaya çıkar. İffet ve Cemil’in biraz da olsa kabuk bağlayan yaraları bir kez daha kanamaya başlar.
Mesajı Paylaş | (Kayıtlı)
03 Eylül 2012, 17:48:58
#36
Çevrimdışı Afra
******
Statü: VİP Üye
İleti Sayısı: 15451
 

İffet Dizisi 37.Bölüm ÖzetiCemil başka bir aşka mı yelken açıyor?


İffet’in tam beş yıldır kapatmaya çalıştığı yara yeniden kanamaya başlar. Kızının cesedinin bulunduğu haberiyle alt üst olan karı koca olayların arkasındaki gizemin farkında bile değildir. Diğer tarafta mahalleye yeni taşınan Halil’in bir şeylerin peşinde olduğu bellidir. Çiçek’le İffet’i yan yana getirmek için türlü numaralar çevirir. İffet kızıyla aynı yaştaki bu küçük kızın yanında olmaktan keyif aldığı için hiç şüphelenmez. Ama Cemil nedenini tam olarak anlamasa da Halil’in tavırlarından hoşlanmamaktadır. Ne var ki aralarına girmeye çalışan tek kişi Halil de değildir. Cemil’in şoförlüğünü yapmaya başladığı Semiha adında bir pavyon şarkıcısı Cemil’e göz koyar.

Cemil ve İffet için tüm sorunlar üst üste gelir. En önemlisi de Cemil’in tekrar çocuk istemesi olur. İffet iki bebeğini kaybettikten sonra tekrar anne olmayı şiddetle reddederken Cemil yeniden bir aile olabilmek için elinden geleni yapmaya kararlıdır. İkili arasındaki gerilim onları ayırma noktası kadar getirecek mi yoksa bunca zorluğu karşı direnen aşkları bu savaştan da galip mi çıkacak?
Mesajı Paylaş | (Kayıtlı)
Yanıtla  
Sayfa 1 2 3 [4] [Yukarı git]

Paylaş facebook Paylaş twitter
 
  Görüntülenme Seçenekleri  
Gitmek İstediğiniz Yer
 
Bu Bölümü Görüntülemekte Olanlar

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

İkon Rehberi
Normal Konu
Beğenilen konu (15 veya fazlası ileti içermektedir)
Çok beğenilen konu (25 veya fazlası ileti içermektedir)
Kilitli Konu
Sabit Konu
Anket

 
  Yeni Mesaj Var   Yeni Mesaj Yok   Forum Kilitli