(Yeni gönderilen iletileri göster.) (İletilerime yazılan yeni yanıtları göster.)  
Arama Yap: (Gelişmiş Arama)  
 

Yanıtla  
Sayfa [1] 2 [Aşağı git]
  Asi Dizisi Haberleri  (Okunma sayısı 2680 defa) Bu Konuda Ara  
28 Mayıs 2011, 13:33:34
Çevrimdışı Sweetish
*****
Özel Grup: Yönetici
Statü: VİP Üye
İleti Sayısı: 23457
 

Asi Dizisi Haberleri

Asi dizisi ile ilgili haberleri bu sayfada paylaşınız..
Mesajı Paylaş | (Kayıtlı)
28 Mayıs 2011, 13:33:42
#1
Çevrimdışı Sweetish
*****
Özel Grup: Yönetici
Statü: VİP Üye
İleti Sayısı: 23457
 

Ynt: Asi Dizisi Haberleri


Hafta içinde isimleri ve mail adresleri farklı, ama içeriği aynı birçok e-posta aldım. Anlaşılan o ki “Asi” dizisi çoktan bitti, ama izleyicilerinin diziye olan bağımlılığı geçmedi.

“Monte Carlo Festivali”nde “En İyi Pembe Dizi” dalında finale kalan üç diziden birinin Türk dizisi “Asi” olması harekete geçirdi dizi tutkunlarını…

İstiyorlar ki, “Asi”yi çeken Asis Yapım, dizinin başrol oyuncularını Monte Carlo’ya götürsün.

 

İşte birçok okurdan gelen o ortak dilek:

“Ali Bey, size bu maili atmamın sebebi okurlarınızın isteklerini ve şikayetlerini köşenize taşımanız ve onların sesine kulak vermeniz.

Ben de bu durumdan cesaret bularak atıyorum bu maili.

Ali Bey, Tuba Büyüküstün, Murat Yıldırım, Çetin Tekindor, Nur Sürer, Selma Ergeç, Cemal Hünal ve Tuncel Kurtiz'in önemli rollerde olduğu Kanal D'de yayınlanan ‘Asi’ dizisi bir ilki gerçekleştirerek dünyaca ünlü dizilerin yarıştığı Monte Carlo Festivali’nde ‘En İyi Pembe Dizi’ dalında ilk üç aday arasına girdi.

Bu durum biz “Asi”severleri çok mutlu etti, bir Türk olarak da gururlandırdı. Türk dizilerin dünyaca ünlü dizilerle yarışabilecek duruma gelmesi büyük bir mutluluk. Türkiye'de yayınlandığı dönemdede gereken ilgiyi görmeyen dizimize şimdi sahip çıkılmasını istiyoruz.

10 Haziran'daki ödül töreninde başrol oyuncularımızı görmek istiyoruz. Bunun için de sizden köşenizde bu isteğimizi paylaşmanızı bekliyoruz.

Belki köşenizi okuyan Asis Yapım, ‘Asi’ dizisi oyuncularına davette bulunur.

Bu hem Türkiye ve Türk dizileri adına da büyük bir tanıtım olacaktır.

Ali Bey umarım sesimizin duyulmasına vesile olursunuz.”

Ben istenileni yaptım, gerisi Asis Yapım’a kaldı.


Kaynak: http://cadde.milliyet.com.tr/2011/05/28/YazarDetay/1395266/Dizi_izleyicisi_nasil_degisti_
« Son Düzenleme: 28 Mayıs 2011, 13:43:59 Gönderen: Sweetish »
Mesajı Paylaş | (Kayıtlı)
30 Mayıs 2011, 17:45:03
#2
Çevrimdışı Sweetish
*****
Özel Grup: Yönetici
Statü: VİP Üye
İleti Sayısı: 23457
 

Ynt: Asi Dizisi Haberleri


Monte-Carlo TV ödülleri VIP davetli listesi açıklandı.

Bu yıl 6.sı düzenlenecek olan Monte-Carlo TV festivali "Uluslararası TV izleyici ödülleri" VIP davetli listesi açıklandı. Tuba Büyüküstün ve Murat Yıldırım'ın başrolünde oynadığı 'Asi' dizisi festivalde tek Türk dizisi olarak Pembe Diziler (Shop Operas) kategorisinde yarışacak. 10 Haziran’da Monaco’da düzenelecek ödül gecesine Thomas Gibson, Mathew Grey Gubler, Maggie Q gibi dünyaca ünlü birçok oyuncunun yanı sıra, Asi ekibinden Tuba Büyüküstün, Ilgaz Giritlioğlu, Cevdet Mercan, Nilgün Öneş ve Murat Yıldırım da davet edildi. Asi ekibinin 10 Haziran'da Monaco'daki ödül gecesine katılması bekleniyor.
Mesajı Paylaş | (Kayıtlı)
07 Haziran 2011, 08:58:36
#3
Çevrimdışı e.min
******
Özel Grup: Yorumcu
Statü: Hızlı Üye
İleti Sayısı: 76
 
asi-demir

Ynt: Asi Dizisi Haberleri

Milliyet,magazin servisi,ana gazete,sayfa 2, 7 Haziran 2011

Mesajı Paylaş | (Kayıtlı)
07 Aralık 2011, 17:13:05
#4
Çevrimdışı Meva
******
Statü: VİP Üye
İleti Sayısı: 18478
 

Ynt: Asi Dizisi Haberleri

Asi Dizisi Sırbistan'da Gösterilecek/Series "ASI" will be shown in Serbia
Asi karakteriyle Tuba Büyüküstün ve Demir karakteriyle Murat Yıldırım'ın rol aldığı Asi Dizisi ilk kez Sırbistan televizyonlarında gösterilecek.Hırvatistan ve Bulgaristan ve Romanya gibi Balkan ülkelerinde gösterildikten sonra, şimdide Sırbistan'da gösterilmeye başlanacak.Orta doğu ülkelerinde çok popüler olan dizi 12 Aralık'ta PRVA kanalında gösterilmeye başlanacak.Ayrıca Asi dizisi 2011 Monte-Carlo Tv ödüllerinde aday olarak gösterilmişti ve Türkiye'nin dünya çapında en çok izlenen dizisi ünvanını almıştı.

********************************************************************

The series Asi, with Tuba Büyüküstün as Asi and Murat Yildirim as Demir will be shown on Serbian Television for the first time.

After the series was shown in Croatia, and Balkan countries such as Bulgaria and Romania, it will start running in Serbia. It was also very popular in the Middle Eastern countries and will shown starting the 12th December on the channel PRVA. The series was also a candidate at the 2011 Monte-Carlo TV festival and got the title of Turkey's most watched series worldwide.
Mesajı Paylaş | (Kayıtlı)


Bazı İnsanlar; Bazen İnsanlar !...
[/i]
13 Aralık 2011, 20:34:05
#5
Çevrimdışı cemre su
******
Statü: VİP Üye
İleti Sayısı: 6510
 

Ynt: Asi Dizisi Haberleri

Mesajı Paylaş | (Kayıtlı)
13 Aralık 2011, 20:35:04
#6
Çevrimdışı cemre su
******
Statü: VİP Üye
İleti Sayısı: 6510
 

Ynt: Asi Dizisi Haberleri

Mesajı Paylaş | (Kayıtlı)
13 Aralık 2011, 20:45:00
#7
Çevrimdışı cemre su
******
Statü: VİP Üye
İleti Sayısı: 6510
 

Ynt: Asi Dizisi HaberleriMurat Yıldırım'a Cumhurbaşkanı büyük ilgi gösterdi

Hırvat Cumuhrbaşkanı, Murat Yıldırım'a büyük ilgi gösterdi.

Hırvatistan'ı adeta fetheden Asi'nin Demir'i Murat Yıldırım, Çankaya Köşkü'nde karşılaştığı Cumhurbaşkanı Ivo Josipovic'ten ve karısından özel davet aldı.

Türkiye'de 2009'da ekrana veda eden Asi, Orta Doğu ve Balkan ülkelerinde sevilerek izleniyor. Asi'deki Demir rolü ile bu ülkelerde hayran kitlesini her geçen gün arttıran Murat Yıldırım, kendine yöneltilen sevginin boyutunu 14 Mart günü Çankaya Köşkü'nde Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün verdiği davette bir defa daha anladı.

Türkiye'ye resmi bir ziyaret gerçekleştiren Hırvatistan Cumhurbaşkanı Ivo Josipovic ve karısı, kendi onurlarına verilen davette tanıştıkları Murat Yıldırım'a özel ilgi gösterdiler.

Hollywood starı gibi karşılanmak güzel

Konuk cumhur başkanı ve karısı, ülkelerinde yeni yayınlanmaya başlayan ve inanılmaz bir rating yapan dizinin erkek baş rol oyuncusu Murat Yıldırım'a, ülkelerinde çok sevildiğini ve izlendiğini anlattılar. Murat Yıldırım'ı ülkesine davet eden Cumhurbaşkanı Ivo Josipovic, ünlü oyuncudan "Benim için büyük onur, ilk fırsatta davetinizin gereğini yerine getireceğim" yanıtını aldı. Ortadoğu ve Balkanlar'ın en beğenilen oyuncuları arasına girmeyi başaran Murat Yıldırım, bu davetin hemen öncesinde Hırvatistan'ın popüler TV kanalı Nova için Hırvatistan'dan gelen gazetecilere röportaj vermişti. Bu röportaj sırasında Hırvat hayranları için bol bol resim imzalayan Murat Yıldırım'ın resimleri son dönemde ülkenin en önemli dergilerinin kapaklarını süslüyor. Murat Yıldırım kendine Hollywood starı gibi ilgi gösterilmesinden çok memnun olduğunu söylüyor.

22.03.2011(Milliyet)
Mesajı Paylaş | (Kayıtlı)
13 Aralık 2011, 20:50:25
#8
Çevrimdışı cemre su
******
Statü: VİP Üye
İleti Sayısı: 6510
 

Ynt: Asi Dizisi HaberleriAsi, Dünyanın En İyi İkinci Pembe Dizisi

Tuba Büyüküstün ve Murat Yıldırım'ın başrolünü paylaştığı dizi yayından kalkalı çok oldu ama ödül aldı.

Arapların sevgilisi ‘Asi', Monte Carlo'da 80'li yılların ünlü dizisi ‘Güzel ve Çirkin'in ardından ‘Dünyanın En İyi İkinci Soap Opera'sı seçildi.

Asİ dizisi, 1987 yılında çekilmeye başlanan Howard Gordon'un yazıp Richard Franklin'in yönettiği ünlü pembe dizi ‘Güzel ve Çirkin'in ardından dünyanın en iyi ikinci soap opera'sı (sabun köpüğü dizi - pembe dizi) seçildi. Uluslararası Monte Carlo Televizyon Festivali'nde düzenlenen yarışmada, dünya televizyonlarında en çok izlenen diziler hakkında bilgi veren, verileri televizyon sektöründe kabul gören bir kuruluş olan Eurodata'nın verileri kullanıldı. Festivalde bu yıl dünyada insanların en çok izlediği diziler ‘Tv dizileri', ‘komedi dizileri' ve ‘soap opera' olarak üç dalda değerlendirildi. Yarışmada, Tuba Büyüküstün ve Murat Yıldırım'ın başrol oynadığı Asi, Brezilya dizileri kategorisi olarak bilinen Soap Opera dalında ikincilik aldı. seçim 3 milyar televizyon izleyicisinin 67 ülkede izlediği 15 dizi arasından yapıldı. Uluslararası Monte Carlo Televizyon Festivali ödülleri 10 Haziran'da Monaco'da yapılacak törenle sahiplerine verilecek.

03.05.2011(Televizyon Gazetesi)
Mesajı Paylaş | (Kayıtlı)
13 Aralık 2011, 20:54:05
#9
Çevrimdışı cemre su
******
Statü: VİP Üye
İleti Sayısı: 6510
 

Ynt: Asi Dizisi HaberleriAsi Dizisi Balkan Ülkelerini Adeta Fethetti

5 Balkan Ülkesinde Gösterilen Asi, Nöbeti Binbir Gece'den Devraldı

Asİ dizisi, Ortadoğu ülkelerinin yanı sıra Kazakistan, Bulgaristan, Makedonya, Özbekistan, Kosova, Azerbaycan, Romanya, Arnavutluk, Hırvatistan ve Ukrayna gibi balkan ülkelerinde de yayınlanıyor. Binbir Gece'den sonra Hırvatlar'ın Dnevnik Nova kanalında yayınlanmaya başlayan dizi büyük ilgi görüyor. Yayınlandığı günlerde 670 bin izleyici sayesinde Hırvat televizyonlarında en çok izlenen ilk üç program arasına da girmeyi başardı. Binbir Gece dizisi hâlâ Hırvatlar'ın en çok izlediği Türk dizileri arasında yer alıyor.

22.03.2011(Televizyon Gazetesi)
Mesajı Paylaş | (Kayıtlı)
Yanıtla  
Sayfa [1] 2 [Yukarı git]

Paylaş facebook Paylaş twitter
 
  Görüntülenme Seçenekleri  
Gitmek İstediğiniz Yer
 
Bu Bölümü Görüntülemekte Olanlar

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

İkon Rehberi
Normal Konu
Beğenilen konu (15 veya fazlası ileti içermektedir)
Çok beğenilen konu (25 veya fazlası ileti içermektedir)
Kilitli Konu
Sabit Konu
Anket

 
  Yeni Mesaj Var   Yeni Mesaj Yok   Forum Kilitli